یکی از مهم ترین مواردی که توسط google مورد ارزیابی قرار می گیرد؛ محتوا و مطالب یک سایت است؛ زیرا بسیار اهمیت دارد که وب سایت شما تا چه حد برای کاربران و بازدید کنندگان سودمند است که البته همین موضوع باعث افزایش تعداد بازدید کنندگان نیز خواهد شد. افزایش بازدید یکی از مهم ترین مواردی است که در سئو و بهینه سازی سایت مورد توجه قرار می گیرد و میزان افزایش آن نشان دهنده ی این است که سایت شما نکات مثبتی برای ارائه داشته و کاربر پسند است و به همین دلیل مورد توجه کاربران اینترنتی قرار گرفته است. با سال جدید در گوشه و کنار، وقت آن رسیده است که در مورد آنچه می خواهید در سال 2020 انجام دهید فکر کنید و در حالی که فکر کردن در مورد استراتژی هایی که استفاده خواهید کرد، هیجان انگیز است ، مراحلی که برای رسیدن به آنجا انجام خواهد شد، و محتوای جدید و سرگرم کننده ای که شما ایجاد خواهید کرد – برای رسیدن به اهداف سئو سایت باید جایگاهتان را در بازار مشخص کنید ولی اگر به دنبال اهداف SEO مشخصی نیستید، هیچ یک از اینها مهم نیستند. مجموعه ای از اهداف خاص و عملی سئو به شما راهنمایی می دهد که برای ساختن یک استراتژی قوی SEO نیاز دارید.

اهداف سئو چیست؟

افزایش ترافیک سایت
هنگامی که شما ترافیک ا را به وب سایت خود افزایش می دهید، نه تنها استخر بزرگتری از مشتریان بالقوه را باز می کند بلکه به موتورهای جستجو سیگنال می دهد که محتوای شما با ارزش است. این به نوبه خود ، پتانسیل رتبه بندی شما را افزایش می دهد. ترافیک ارگانیک یکی از معیارهایی است که می تواند بیشترین موفقیت را در مورد SEO خود به شما بگوید.
نمایه بک لینک خود را بهبود بخشید
وقتی هدف SEO را تعیین می کنید، به تعداد پیوندهایی که می خواهید بدست آورید فکر نکنید بلکه در مورد وب سایتهایی که می خواهید آنها را بدست آورید فکر کنید. از آنجا، می توانید به محتوای آنها تمرکز کنید تا ببینید چه نوع محتوایی به طور معمول به آنها پیوند می یابد و به دنبال مشترکات می باشید.
اقتدار دامنه خود را تقویت کنید
برای اینکه واقعاً تأثیر بگذارید، ببینید که چه محتوا در حال حاضر با ارزش ترین ترافیک را ایجاد می کند. سپس تجزیه و تحلیل کنید که چرا فکر می کنید کار می کند و آن یادگیری ها را در استراتژی تولید محتوا خود اعمال کنید. این یکی از آن اهدافی است که جنبه های مختلف استراتژی سئو شما را با هم جمع می کند، بنابراین کار برای تأثیر مثبت بر روی اهداف دیگر به پیشبرد این هدف کمک می کند. افزایش قدرت دامنه شما می تواند تأثیر زیادی در پتانسیل رتبه بندی شما داشته باشد. هرچه موتورهای جستجو معتبرتر سایت شما را ببینند، اولویت بیشتری در SERP خواهید داشت. مؤلفه اصلی اقتدار دامنه با کیفیت محتوا در سایت شما ارتباط مستقیم دارد. اصولاً هرچه بازدیدکنندگان بیشتر با مطالب شما بخوانند ، به اشتراک بگذارند و با آنها تعامل داشته باشند، شانس شما برای افزایش نمره بهتر می شود.
پیوند داخلی خود را بهینه کنید
این یک سیگنال ر در حال آماده شدن برای این هدف ، به دو جنبه مجزا پیوند داخلی فکر کنید – یکی برای بازدید کنندگان وب سایت و دیگری برای خزندگان وب. گوگل از طریق ارتباط لینک ها که یکی از شاخص های سئو است و یکپارچگی تولید محتوای سایت را نشان میدهد سایت شما را ارزش گذاری میکند.
تبدیل ترافیک بیشتر سایت
در بازار رقابتی امروز، جلب بازدید کنندگان به سایت شما کافی نیست – باید آنها را به محض حضور در آنجا شگفت زده کنید . با صفحات کوچک شروع کنید ، سپس یادگیریهای خود را در مقالات و محتوای اصلی سایت گسترش دهید. با تغییرات اساسی و به روز رسانی مقالات گذشته میتوانید به سرعت این ترافیک سایت را افزایش دهید. پس ار آن متوجه سرعت افزایش بازدید سایت میشوید.

بطور کلی اهداف سئو را می توان بصورت زیر خلاصه نمود:
– در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد.
– باعث ایجاد برند می شود.
– باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
– باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد.
– باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.
– بهترین ابزار برای تبلیغات است.

 

 

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی آنلاین رویاکو