سئو در شیراز

شرکت رویاکو با دارا بودن تیم سئو حرفه ای آماده ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت به شما مشتریان عزیز در شیراز و تمامی شهر های ایران می باشد.

ما تلاش می کنیم تا با استفاده از ابزارهای حرفه ای و نیروهایی با تجربه و توانمند بهترین استراتژی سئو و بهینه سازی را برای وب سایت شما در نظر بگیریم. سئو یا SEO مجموعه از اقداماتی است که سبب رشد وضعیت وب سایت شما در موتور های جستجوگر مثل گوگل می شود.

با توجه به نوع وب سایت شما نیاز به تعیین استراتژی مشخص برای سئو است و از این رو برای سایت های مختلف از قبیل سایت رستوران، سایت خبری، سایت فروشگاهی، سایت موزیک و فیلم، سایت شرکتی و … از پلن های متفاوت خدمات سئو SEO استفاده می شود.

  • بهینه سازی سایت
  • انتخاب کلمات کلیدی
  • سئو لوکال
  • استراتژی سئو
  • لینک سازی
  • بررسی و تحلیل رقبا

طرحی برای آینده بهتر

با سئو حرفه ای شرکت رویاکو در صدر گوگل باشید …

بهینه سازی سایت

از نظر ساختاری و برنامه نویسی

کلمات کلیدی

انتخاب و بهبود رتبه کلمات کلیدی سایت در گوگل و سایر موتورهای جستجو

سئو لوکال

با سئو لوکال مشتریان وفادارتری جذب کنید

استراتژی سئو

تدوین استراتژی براساس اهداف بازاریابی و تجاری

لینک سازی

انجام و بهبود لینک سازی داخلی و خارج

بررسی و تحلیل رقبا

آنالیز و تحلیل رقبا برای استفاده از کلمات کلیدی، لینک سازی و ...

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت در سئو شامل مواردی مانند:
1. آنالیز و بهینه سازی سرعت سایت و هاست 2. آنالیز و بهینه سازی سورس کد سایت 3. آنالیز و بهینه سازی ساختار لینک های داخلی و خارجی 4. بهینه سازی تصاویر و ویدیو ها ایجاد و بهینه سازی نقشه سایت 5. ثبت وب سایت در وب مستر موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو 6. ثبت وب سایت در سایت های مرجع و دایرکتوری 7. تصحیح و بهینه سازی معماری سایت در صورت نیاز و مشاوره در زمینه ایجاد صفحات جدید

انتخاب کلمات کلیدی برای سئو

انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای سئو در واقع قلب سئو بوده و اکثر شکست ها در پروژه به خاطر انتخاب کلید واژه نامناسب یا بسیار سخت اتفاق می افتد.

مهم ترین امر قبل از انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای سئو ، آشنایی با انواع حالت های کلمات کلیدی می باشد که شامل موارد زیر می شود:

  • کلمه کلیدی اطلاعاتی
  • کلمه کلیدی محصول محور
  • کلمه کلیدی نیاز محور

انتخاب بهترین استراتژی سئو

بهترین استراتژی سئو در واقع فرآیند سازماندهی محتوای سایت توسط موضوعی است که به موتورهای جستجو مانند گوگل کمک کند تا قصد کاربر هنگام جستجو را بفهمد.

با بهینه سازی صفحات وب حول یک موضوعات همسان، سپس مشخص کردن کلمات کلیدی Keywords در رابطه با آن موضوعات، شما می توانید تخصص خود را در چشمان موتور جستجو بالا ببرید و رنک و بازدید سایت خود را به تناسب کلمات کلیدی بلند بالا ببرید.

لینک سازی در سئو

بهینه سازی لینک های داخلی نه‌تنها به بازدیدکنندگان کمک می‌کند تا شانس بازدید از سایر صفحات سایت شما در جهت رفع نیازهای خود را داشته باشند؛ همچنین می‌توانند به چگونگی حرکت خزندگان موتورهای جست و جو در صفحات سایت شما و دسته‌بندی آن‌ها نقش موثری را ایفا کنند.

لینک سازی خارجی جزو موارد مهمی از سئو off page به شمار می رود که با وجود آن می توان به بهبود رتبه سایت بسیار کمک کرد. به کمک لینک سازی خارجی می توان برای سایت اعتبار ایجاد کرد.

بررسی و تحلیل رقبا

تحلیل رقبا در سئو یکی از کارهای بسیار مهمی است که بیشتر کسب و کارهای موفق در این زمینه، آن را انجام داده اند. وجود رقابت یکی از قسمت های بسیار مفید در هر صنعت می باشد.

رتبه سئو رقبا، نحوه تولید محتوا، برندهای اجتماعی، ایمیل و سایر مواردی که آنها برای رونق کسب و کار انجام می دهند، بررسی می شود و اطلاعات کافی در خصوص آنها به دست می آید.

فرم سفارش خدمات سئو

اگر میخواهید گروه سئو رویاکو ارتقا رتبه و جایگاه سایت کسب و کار شما را به عهده بگیرد، میتوانید شماره تماس و ایمیل خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید.

نمونه کارها