قابلیت Guides: دسته بندی و اشتراک گذاری مطالب اینستاگرام

 

Guides

شبکه اجتماعی اینستاگرام قابلیت دسته بندی پست ها با عنوان Guides رو بعد از چندین ماه از معرفی آن، برای تمام کاربران فعال کرد.
با کمک این قابلیت کاربران میتوانند پستهای مختلف رو دسته بندی کنند تا پیدا کردن پست های سریالی و ادامه دار برای دنبال کننده های آنها راحت تر باشد.
این قابلیت می تواند برای پیج های اموزشی یا خبری بسیار کاربردی باشد.
این مورد نه تنها شامل پست های هر کاربر، بلکه این دسته بندی ها میتواند شامل پستهای بقیه کاربران هم باشد که آنها را به گزینه جذابی برای گردآوری مطالب مختلف در اینستاگرام بدل میکند. ‌
‏برای ساخت یک دسته بندی جدید فقط کافی هست به پروفایل خوذتان بروید و بعد از زدن دکمه + بالای پروفایلتان، گزینه Guides رو فشار بدهید.
در مرحله بعد گزینه Posts و بعد از آن پستهای موردنظرتان که قصد دسته بندی آنها را دارید انتخاب کنید.
در این صفحه پست های شما نشان داده میشوند ولی اگر قصد اضافه کردن پست های بقیه پیج ها را هم دارید، میتوانید ابتدا آنها را سیو کنید و بعد از آن در این صفحه از قسمت پایین به پستهای سیو شده دسترسی پیدا کنید و آنها را هم انتخاب کنید.
در صفحه بعد باید برای دسته موردنظرتان و همچنین همه پست هایی که انتخاب کردید، عنوانی بنویسید و در نهایت آن را منتشر کنید.‌

دسته هایی که شما یا بقیه افراد میسازید، در تب جدیدی در پروفایل هر پیج قرار داده میشود که شامل همه دسته ها می شود.
همچنین میتوانید به دسته هایی که ساختید به مرور زمان پست اضافه کنید، تا دسته های شما همیشه به روز بمونند یا اینکه ترتیب پست هارو تغییر بدهید.
همچنین دسته های ساخته شده توسط شما و بقیه افراد در استوری و دایرکت قابل به اشتراک گذاری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی آنلاین رویاکو