سئوی سایت خبری از مهمترین دغدغه های مدیران پایگاه خبری ، خبرگزاری ها و مجلات اینترنتی است. در این مطلب بهترین راهکارهای سئوی سایت خبری یا اطلاع رسانی که در طول روز تعداد زیادی مطلب منتشر می کنند را بررسی میکنیم.

کمیت یا کیفیت اخبار؟

تصور اشتباهی که وجود دارد این است که غالبا مدیران سایت های خبری به دنبال انتشار مطلب بیشتری هستند تا اینکه کیفیت محتوا برای آنها مهم باشد. بیشتر از ایتنکه به این فکر کنید روزی ده یا بیست منتشر کنید یا اینکه ساعت خاصی مطلب منتشر کنید، تمرکز و فکر خود را روی کیفیت محتوا بگذارید.

مهم نیست که در یک روز چند مطلب می گذاریم. نه تعداد مطالب و زمان مطالب ، هیچ اهمیتی ندارند. سعی کنید محتوایی بنویسید که برای کاربر خوب و جذاب باشد. بیشتر از اینکه به تعداد فکر کنید به کیفیت محتوا فکر کنید. مطمئن باسید برای گوگل کیفیت محتوا هم است نه تعداد. و کیفیت محتوای شما نمره می دهد.

عنوان اخبار

عنوان اخبار در سئوی سایت خبری

تیتر جذاب خبری که خبرنگار برای یک متن خبری بنویسد و کلیدواژه ها در آن ذکر نشده باشد شاید در خود سایت کلیک بیشتری داشته باشد ولی در جستجوی گوگل دیده نمی شود. مثلا مارادونا ستاره فوتبال جهان مدتی اخیر درگذشت. اگر بخواهیم تیتر جذابی انتخاب کنیم می توانیم بنویسیم “ستاره فوتبال جهان درگذشت” وای اگر بخواهیم تیتری بر اساس سئو انتخاب کنیم بهتر است بنویسیم “مارادونا درگذشت”. قطعا تعداد افزادی که نام مارادونا را در گوگل یا دپگر موتورهای جستجوسرچ می کنند بیشتر از اسطوره فوتبال جهان است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی آنلاین رویاکو