مشکل جدیدی که مدتی هست داخل اینستاگرام برای خیلی از پیج ها پیش آمده و باعث دیسیبل شدن خیلی از پیج ها شده این هست که این خطا برای کاربر نمایش داده میشود:

و بعد از اینکه شما گزینه من ربات نیستم رو میزنید چند عکس برای احراز انسان بودن به شما نمایش داده میشود و بعد از آن اینستاگرام به شما نشان می دهد که تا ۳۰ روز دیگر به شما خبر میدهم و بعد از این اتفاق پیج شما غیرفعال میشود. البته معمولا در این مطلب می خواهیم در مورد این موضوع صحبت کنیم.
حالا دلیل این موضوع چی هست، اینستاگرام هر سال برای اینکه کاربران غیر واقعی رو پیدا بکند و حذف کند با استفاده از روشی سعی میکند کاربران واقعی رو تشخیص بدهد و ربات ها را حذف کند، حالا این بار اینستاگرام دارد از سرویس ریکپچا گوگل برای این کار استفاده می کند و سعی می کند بر اساس داده های بدست آمده تشخیص بدهد که یک کاربر واقعی هست یا نه؟

اما مشکلی که وجود دارد این هست که در صورتی که آیپی شما از ایران باشد ممکن است که تصاویر بدرستی به شما نمایش داده نشده و باعث شود که اینستاگرام فکر کند که شما ربات هستيد.
نکته دومی که در این حالت میتواند به شما کمک بکند این هست که از طریق نسخه وب اینستاگرام این مرحله را انجام بدهید یعنی به طور مثال وقتی این خطا به شما نمایش داده میشود از طریق لپتاپ یا کامپیوتر وارد سایت اینستاگرام بشوید، لاگین کنید و در مرحله بعد سوالات اینستاگرام رو پاسخ بدهید حواستان باشد که در تمام این مراحل وی پی ان تان روشن باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی آنلاین رویاکو