دیجیتال مارکتینگ تی ان تی ایران

نام سازمان: پست بین المللی تی‌ان‌تی ایران (TNT)

جایگاه سازمان: اولین مجموعه گیاهپزشکی، باغ و فضای سبز خاورمیانه در شیراز، اولین بیمارستان تخصصی گل و گیاه در کشور

معرفی سازمان: گاردن مارکت اولین مجموعه گیاهپزشکی، مشاوره و طراحی  باغ  و  فضای سبز خاورمیانه در شیراز است  که با متخصصین  و گیاهپزشکان مجرب خدمات مختلف و متنوعی را ارایه می دهد. گاردن مارکت یک مجموعه بزرگ، جدید و مبتکر در حیطه گل و گیاه و خدمات  گیاه شناسی می باشد. در این مجموعه اولین بیمارستان گل و گیاه کشور قرار دارد و مشتریان می توانند گل ها و گیاهان بیماران خود را به آن بسپارند و فرآیند درمان را در بخش بیمارستان طی کنند. در این مجموعه همه نیروی انسانی دارای تحصیلات لیسانس، فوق لیسانس  و دکتری در رشته های گیاه پزشکی، کشاورزی و یا دارای تجارب چندین ساله در عرصه های باغبانی، کشت، هرس و طراحی می باشند. در حال حاضر تعداد 20 نفر بصورت مستقیم و 100 نفر بصورت غیر مستقیم در این مجموعه مشغول به کار می باشند.

خدمات سازمان: مشاوره گیاه پزشکی، باغبانی و تغذیه ای، مشاوره در  مورد  تنوع  گیاهی مربوط  به  مناطق  مختلف جغرافیایی، فروش انواع کاکتوس و گیاهان آپارتمانی و فضای باز، فروش انواع آب نما، صندلی و گلدان، طراحی و اجرای تخصصی ویلا، محوطه و فضای سبز، طراحی و اجرای کلیه سیستم های آبیاری هوشمند، قطره ای و مخفی شونده، طراحی و اجرای دیوارهای سبز، طراحی و اجرای بام سبز، طراحی و اجرای سنگ فرش های طبیعی، طراحی و اجرای سنگ های شب تاب طبیعی، طراحی  و  اجرای فلاورباکس های منحصر به فرد، طراحی و اجرای فضای سبز بصورت ویژه با المان های متفاوت، طراحی و اجرای انواع آب نما بصورت صخره ای، موزیکال و غیره.

امور انجام شده و درحال انجام توسط رویاکو در سازمان: ایجاد و راه اندازی  بخش  تحقیق و توسعه  مجموعه  با مسئولیت  افزایش  فروش، راه اندازی، پشتیبانی  و  مدیریت  وبسایت  سه  زبانه  به  آدرس www.gardenmarketco.com، شبکه های  مجازی  و  اینترنتی، بازاریابی  دیجیتال، ایمیل مارکتینگ، رسانه های اجتماعی، تجارت الکترونیک و فروش اینترنتی مجموعه  گیاهپزشکی گاردن مارکت، اجرای Five S  در مجموعه، اصلاح  و  مدیریت سیستم های انبارداری و نظام دهی  به  بخش  حسابداری، راه اندازی  سیستم های CRM و  مدیریت  مشتریان سازمانی و شرکتی.

آدرس شعبه مرکزی: شیراز، حدفاصل میدان و زیرگذر صنایع (بولوار میرزای شیرازی)، روبروی بانک تجارت، جنب  انبار  اتحادیه  عشایری استان فارس، مجموعه بزرگ گاردن مارکت.

شماره تلفن سازمان: 07136351637 / 07136350002/ 07136350003

مدیریت محترم سازمان: جناب آقای مهندس احمد دانشور

 

پست بین المللی تی‌ان‌تی ایران با سابقه ای بالغ بر 36 سال و داشتن نمایندگی های فعال در شهرهای مختلف یکی از پیشروان همیشگی صنعت پست کشور بوده است.

در این راستا قرار شد. مواردی مانند

بهینه سازی کلمات کوتاه برای جستجوگرها

تولید محتوا

سوشال مدیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× پشتیبانی آنلاین رویاکو