وردپرس

وردپرس محبوب ترین و برترین سیستم‌ مدیریت محتوای در جهان است. بیشترین آمار را در بین سایت ساز ها و سیستم های مدیریت محتوا را در دنیا دارد.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای (CMS) متن باز (open source) تحت وب و رایگان می‌باشد، شما با این نرم‌افزار مدیریت محتوا می­‌توانید محتوا و مطالب سایتتان را به‌راحتی مدیریت کنید.

انواع  مختلفی از وب­‌سایت ها را می توان با وردپرس راه اندازی کرد. تنوع بسیار زیاد پوسته سایت (قالب) و افزونه وردپرس باعث شده با کمترین هزینه و بالاترین کارایی . کیفیت حرفه ای ترین سایت ها را ایجاد کرد و توسعه داد.

وردپرس با زبان PHP برنامه‌نویسی شده و می‌توان با آن انواع سایت‌های وبلاگی، شخصی، فروشگاهی، شرکتی و هر نوع سایت دیگری را راه‌اندازی کرد.

فرم سفارش طراحی سایت با وردپرس

تیم طراحی سایت وردپرس رویاکو، استراتژی های مختلف و متنوعی را در سرویس های گوناگون با مناسب ترین قیمت برای کارفرمایان خود فراهم کرده است. کافی است شماره تماس خود را در فرم زیر ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.

بلاگ وردپرس
آموزش وردپرس

معرفی افزونه Wordfence Security

افزونه Wordfence Security محبوب ترین افزونه امنیتی وردپرس است. نسخه رایگان Lite این افزونه در مخزن افزونه های رسمی وردپرس بیش از 4 میلیون نصب

آموزش وردپرس

معرفی افزونه Rank Math (رنک مث)

افزونه رنک مث افزونه ای قدرتمند سئو است که بسرعت پیشرفت کرد و رقیب خیلی جدی برای افزونه محبوب ” یوآست سئو” محسوب می شود.