بک لینک پکیج DELTA

40 بک لینک دائمی از سایتهای پیج رنک 10 + سرویس 40 روزه افزایش رنک

پکیج آلفا بدون تردید یک پکیج کامل و حرفه ایی بوده که برای دریافت بک لینک دائمی است. 40 بک لینک از سایتهایی با پیج رنک 7 تا 10 و قدرت دامنه (Domain Authority) بالای 80 می باشد. 30 هزار بک لینک به صفحاتی که به شما لینک کرده اند که برای افزایش قدرت و اهمیت صفحاتی که به شما لینک داده اند.

در موفقیت یک وبسایت موارد زیادی وجود دارد، اگر بخواهیم به تک تک آنها اشاره کنیم لازم هست بگوییم داشتن سایت بدون سئو قطعا محکوم به شکست است. هدف اصلی سئو جذب کاربرهای هدف است که این قضیه در نهایت باعث میشود که وبسایت فروش بسیار بالایی داشته باشد و نهایتا آن چیزی که ما میخواهیم بهش برسیم.

ساده ترین تعریف برای بک لینک ها این است که سایتی لینک یا آدرس یکی از صفحات وب سایت شما را در صفحه خود قرار دهد.

بک لینک اگر به صورت اصولی و با کیفیت انجام شود می تواند کمک زیادی به ارتقای رتبه سایت شما در گوگل کند. اگر بک لینک بی کیفیتی بگیرید از طرف گوگل جریمه خواهید شد.

دیگر دریافت بک لینک های با تعداد زیاد منسوخ شده و باید دنبال بک لینک های با تعداد کم و با کیفیت بالا باشید. آن هم از دامنه هایی که اعتبار دامین آنها از وبسایت شما بالاتر باشد تا بتوانید نتیجه آن را در ارتقای سئوی سایت خود ببینید.

این پکیج در دو مرحله با کیفیت عالی انجام می شود:

مرحله اول:

۴۰ بک لینک از سایتهایی با پیج رنک بالا در طی یک هفته و بصورت تدریجی،

پیج رنک سایت ها از ۷ تا ۱۰ می باشد.
قدرت دامنه (Domain Authority) بالای ۸۰

مرحله دوم:

برای معتبرتر کردن لینک های مرحله اول و طبیعی دیده شدن این لینک ها برای گوگل ، تعداد ۳۰ هزار بک لینک به لینک های مرحله اول داده می شود.
این مرحله در طی ۴۰ روز انجام می شود.

 

ویژگی های پکیج بک لینک دلتا:

دائمی بودن بک لینک ها و عدم نیاز به تمدید ماهیانهمتشکل از معروفترین وبلاگها و سایتهای خبری ، سایتهای اطلاع رسانی، دامنه های EDU و gov و بسیاری سایت مهم دیگر
بک لینکهای مرحله دو به لینکهای مرحله ۱ داده میشود نه مستقیما به سایت شما.
بک لینکهای مرحله ۲ متشکل از سوشیال بوکمارکها، کامنت بلاگ، سایتهای web2 و ویکی و … می باشند.
خدمات مرحله دوم باعث افزایش اعتبار سایتهای لینک داده و در نهایت افزایش قدرت دامنه شما میشود.

خرید بک لینک پکیج DELTA

  • قیمت: 166 تومان
  • 0 تومان