بک لینک پکیج DEEP

این سرویس بک لینک از سایتهای با اعتبار می باشند. این سرویس دارای یک پکیج کاملا حرفه ایی برای دریافت بک لینک دائمی می باشد.

40 بک لینک از سایتهایی با پیج رنک 7 تا 10 و قدرت دامنه (Domain Authority) بالای 80 می باشد. 30 هزار بک لینک به صفحاتی که به شما لینک کرده اند که برای افزایش قدرت و اهمیت صفحاتی که به شما لینک داده اند.

بک لینک ها از آن جهت دارای اهمیت هست که از نظر گوگل بعد از محتوای با کیفیت ، بک لینک معتبر سبب ر افزایش رنک و قدرت سایتها می شود. در گذشته از نظر گوگل سایت هایی که بیشترین بک لینک را داشتند اعتبار بیشتری داشتند ولی بعد از تقلب های صورت گرفته و استفاده از بک لینک های نامعتبر گوگل تصمیم گرفت به کیفیت بک لینک ها توجه کند نه تعداد آنها!

در حال حاضر اگر شما تعداد زیادی بک لینک نامعتبر بگیرید نه تنها که اعتبار نمی گیرید بلکه از طرف گوگل سایت شما جریمه خواهد شد.

بر اساس همین ملاحضات از طرف گوگل شرکت های ارائه ذدهنده خدمات بک لینک به استفاده از سایت سایت های معتبر روی آوردند. بر همین اساس با استفاده از پکیج مکمل که همه ی بک لینک ها در آن دائمی است و معتبرترین و معروف ترین سایت های دنیا می باشد. معمولا این سایت ها دارای اعتبار دامین بالا (بالاتر از ۸۰) و پیج رنک ۷ تا ۹ هستند.

این مورد را هم رد نظر بگیرید که دریافت یک لینک از یک سایت بسیار معتبر می تواند تاثیر و ارزشی بیشتر از هزار بک لینکاز سایت های بی هویت داشته باشد به همین دلیل سلایت هایی که در آن بک لینک ساخته می شود بسیار مهم است.

چند نمونه از سایتهایی که در این پکیج از آنها برای شما بک لینک بصورت دائمی ساخنه میشود.

خرید بک لینک پکیج DEEP

  • قیمت: 174 تومان
  • 0 تومان
× پشتیبانی آنلاین رویاکو