بک لینک پکیج EDUCATION

این سرویس بک لینک از سایتهای با اعتبار می باشند. این سرویس  دارای یک پکیج کاملا حرفه ایی برای دریافت بک لینک دائمی می باشد.

40 بک لینک از سایتهایی با پیج رنک 7 تا 10 و قدرت دامنه (Domain Authority) بالای 80 می باشد. 30 هزار بک لینک به صفحاتی که به شما لینک کرده اند که برای افزایش قدرت و اهمیت صفحاتی که به شما لینک داده اند.

بک لینک با کیفیت بک لینکی است که از سایت های معتبری دریافت شده باشد. سایت هایی که مورد تایید موتورهای جستجوگر بویژه گوگل باشد.

اما سوال این است! سایت های معتبر از نظر گوگل چه سایت هایی مجسوب می شوند؟

 

_ پسوند دامنه
دو پسوند edu و gov مورد اعتماد ترین سایتها از نظر گوگل هستند. بدلیل اینکه گوگل میداند صاحبان این سایتها اشخاص نبوده و این سایتها متعلق به ارگانهای دولتی (پسوند gov) و یا موسسات آموزشی (پسوند edu) می باشند.

ارزش بک لینک edu و gov نسبت به بقیه بک لینکها در گوگل، مثل ارزش شاگرد ممتاز در بین بقیه شاگردان در نزد معلم است. بنابراین دریافت بک لینک از چنین سایت هایی در افزایش اعتبار سایت شما بسیار تاثیرگذار است.

دامنه edu:
سایتهایی که با دامنه edu هستند، مخفف education یا همان آموزشی هستند.
دامنه gov:
سایتهای با دامنه gov در واقع مخفف Government به معنی دولت یا دولتی هستند.


مزایای پسوند دامین های edu و gov

بک لینکهای edu آنقدر ارزش خاصی در بین بقیه بک لینکها دارند که سایتها و نرم افزارهای آنالیز بک لینک، تعداد بک لینکهای edu یک سایت را هم بطور مجزا نمایش می دهند

ویژگی های این محصول:

ارائه ۴۰ بک لینک با کیفیت و با قدرت بالا
تمامی بک لینکهای این سرویس دائمی بوده و نیازی به تمدید ماهانه ندارد و یکبار پرداخت برای همیشه می باشد.

خرید بک لینک پکیج EDUCATION

  • قیمت: 119 تومان
  • 0 تومان
× پشتیبانی آنلاین رویاکو